









4 599 ₴
Сучасна сумка-візок Rolser I-Max MF 2LRSG Lima (IMX308-1014) стане надійним супутником при поїздці за покупками до торгового центру або на ринок за продуктами. Фірмове алюмінієве шасі візка дозволяє транспортувати вантаж вагою до 40 кг. Шасі 2LRSG має систему для повного складання, а також оснащене адаптером для з’єднання з візком супермаркету. Розкладна основа виконана з алюмінію, а опора - з міцного термостійкого пластику. Пара литих ультралегких коліс діаметром 20 см сприяють відмінній маневреності та плавному коченню по нерівностях. Колеса можна знімати для завантаження візка в автомобіль, або для зберігання у невеликих приміщеннях: натискаючи на червоні кнопки, Ви легко знімаєте колеса з шасі та отримуєте ідеально плоску форму для зручного зберігання. Внутрішня частина рукоятки має пластикове покриття для комфортного транспортування сумки-візка в холодну пору року. Міцний поліестеровий матеріал сумки захистить вміст від дощу та снігу. Сумка знімна, має зручну широку горловину, яка стягується шнуром з фіксатором. Верх сумки накритий захисним клапаном. На дні сумки передбачене жорстке вставне пластикове дно. Візок дуже мобільний і стійкий, він легко розкладається та складається.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rolser |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 929358 |
| Бренда | Rolser |
| Вага | Lima кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина | Однотонні моделі см |
| Матеріал | Polyester 400D PVC |
| Обсяг | 43 л л |
| Особливості | Складна |
| Розміри | 47 x 35 x 108 см |
| Розміри в складеному вигляді | 48,5 x 28,5 x 67 см |
| Розміри сумки без шасі | 36 x 19 x 63 см |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Країна-вивідувач товару | Іспанія |
| Тип | Сумки-візки |
| Колір | Lima |
| Штрихкод | 8420812986781 |