



1 699 ₴
1 614,05 ₴
Сумка-візок Colombo Greenwich (CRL002-RPET) виготовлена із переробленого пластику, тож, обираючи дану модель, ви не тільки задовольняєте свою потребу в стильному та практичному візку, але і дбаєте про екологію. Цей візок виготовлений із високоякісних матеріалів та має естетичний дизайн, а також розширений функціонал, до якого входять знімні колеса, складана основа рами та додаткова кишеня на блискавці для зберігання дрібниць. Зовнішня частина коліс виготовлена з гуми, що зменшує шум та продовжує термін експлуатації.
Особливості:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Colombo |
| Тип | Хозяйственная сумка-тележка |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Размеры | 31 x 36 x 96 см |
| Гарантия | 12 місяців |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Особенности | Складна |
| Материал | Polyester |
| Артикул | 930521 |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Габариты упаковки | 12 х 40 х 95 см |
| Бренд | Colombo |
| Размеры в сложенном виде | 7 х 36 х 90 см |
| Вага в упаковці | 2,1 кг |
| Штрихкод | 8003186115508 |