






39 641 ₴
37 262,54 ₴
Велотренажер SPORTOP U80 створить для вас індивідуальне тренування за допомогою інтелектуальних програм і профільних програм!
Маючи Bluetooth-приймач, велосипед можна з'єднати з ременем для вимірювання частоти серцевих скорочень, що дає змогу повною мірою використовувати популярну функцію HRC і тренуватися в оптимальній зоні пульсу.
Крім того, ви також можете вибирати з 12 різних програм профілю і зберігати призначені для користувача дані до 4 користувачів, що дає змогу тренажеру точно розраховувати оптимальний пульс і відновлення після тренування.
Рама з магнітною гальмівною системою і 8-кгмаховиком забезпечує плавну і тиху роботу. Положення сидіння можна регулювати як по вертикалі, так і по горизонталі, що дає змогу максимально комфортно розташуватися під час тренування. На панелі управління можна перемикатися між 16 рівнями опору машини.
Розташуйтеся зручніше!
Положення сидіння можна регулювати як по вертикалі, так і по горизонталі, що дає змогу підлаштувати його положення під ваш зріст. Ви також можете оцінити довгі ручки з пінопластом для міцного і зручного захоплення. Ручки також мають вбудовані датчики пульсу.
Програма для всіх!
Рівень опору регулюється електронним способом на панелі управління, що також дає змогу обирати з 12 попередньо встановлених програм (з різними рівнями опору), а також спеціальні програми (наприклад, програма HRC, яка регулює рівень опору, щоб утримувати вас у цільовій зоні пульсу). І останнє, але не менш важливе, це програма Recovery, яка дає змогу вам відстежувати свій прогрес у формі.
Покатайтеся в будь-яку точку світу!
Додаток дає змогу прокласти будь-який маршрут у будь-якій точці світу! Опір підлаштовується під рельєф місцевості, роблячи педалювання ще більш реалістичним. Додаток також дає змогу керувати функціями тренажера з планшета/телефону, зберігати дані про тренування і насолоджуватися інтервальними програмами тренувань.
Ключові особливості:



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sportop |
| Країна виробник | Чехія |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Вертикальний |
| Система навантаження | Магнітна |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Кількість рівнів навантаження | 11 - 25 |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 25 |
| Автономна робота | Батарейки |
| Функции компьютера | Витрата калорій, Швидкість, Дистанція, Частота пульсу, Час |
| Особливості | Ремінці на педалях, Транспортувальні ролики |
| Вага | 39 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 65.2 см |
| Висота | 106 см |