

4 190 ₴
Самокат для активного катання, стрибків та трюків початкового рівня. Збалансована геометрія дозволить навчитися виконувати ефектні стрибки і трюки навіть екстремалам-початківцям. Самокат підходить як для катання по рівних поверхнях, так і для стрибків та трюків на спеціально обладнаних майданчиках.
Характеристики:


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fox Professional |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Трюковий |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 110 мм |
| Вага | 3.7 кг |
| Колір | Помаранчевий |
| Стан | Новий |