









5 190 ₴
Якісний міський складаний самокат для користувача будь-якого віку. Обладнаний всіма перевагами для покатушок на далекі відстані.
Особливістю даної моделі є регульована підвіска як спереду, так і ззаду, яку можна адаптувати під вагу кінцевого користувача. Така опція дозволить долати нерівності на дорозі ще більш ідеально, так як при правильно підібраних параметрах, будь-яка підвіска працює бездоганно.
На самокат встановлені зносостійкі колеса діаметром 200 мм і шириною 35 мм, чого достатньо, щоб забезпечити хороший накат і зчеплення. Щоб зупинити транспортний засіб, в ньому використовується механічний дисковий гальмо, і додаткове гальмо-бризговик. Механічний гальмо ремонтопридатний і його легко відремонтувати під час пошкоджень в польових умовах, маючи мінімальний портативний набір інструментів. Також в передній частині гальмівний трос захищений, так як проведе всередині рульової конструкції. Для стійкості і хорошого контакту підошви з декою, на ній є зернисте, протиковзке покриття.
Колеса працюють на високоякісних підшипниках класу точності ABEC 7, зроблених з вуглецевої сталі. Така сталь сама по собі міцна і зносостійка, а завдяки прецизійній обробці компонентів, ці показники збільшуються в рази. Також високоточна обробка дозволяє максимально можливо виключити опір тертю, а отже і знизити вібрації виникають на високій швидкості.
Для підгонки самоката як під дорослого, так і під дитину, в ньому передбачений ряд регулювань. Відстань між кермом і гальмівною ручкою налаштовується під індивідуальний розмір долоні, для забезпечення комфортного хвата, а анатомічні гріпси покращують утримання керма під час тривалих поїздок.
Висота керма регулюється за трьома рівнями, в діапазоні починаючи від 84 см і закінчуючи 98 см. Фіксація керма після регулювання здійснюється швидкознімним затискачем. Положення самого керма також можна відрегулювати, а фіксується він за допомогою спеціального великого затиску.
Складається самокат після розблокування запобіжника, за рахунок спеціальної ножної педалі. Якщо ж збірка не потрібно, його можна припаркувати на складну підніжку. У комплекті йде базовий набір інструментів, який потрібно для твору основних маніпуляцій по підгонці, збірці та налаштуванні.
Характеристики:
| Клас | Для початківців і просунутих райдерів |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюмінієвий стоп |
| Довжина деки | 34 см |
| Висота керма | Регульована до 98 см |
| Гальмо | дисковий на задньому колесі, можливість гальмувати бризковиком |
| Колеса | поліуретанові з литим протектором, діаметр 200 мм |
| Підшипники | ABEC 7 chrome |
| Гарантія | 6 місяців |



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tempish |
| Країна виробник | Чехія |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Висота рульової стійки | 98 см |
| Особливості | Амортизатор, Ручне гальмо |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 6 міс |