








3 888 ₴
Розширювальний клапан робить валізу Semi Line TT5711-2 більш функціональною, дозволяє додатково збільшити корисний об'єм валізи на 15%, та робить процес пакування речей більш зручним. Валіза оснащена легкою алюмінієвою телескопічною ручкою, а ручка для перенесення валізи в руках має м'яку гелеву підкладку. Кодовий замок покликаний захистити вміст вашої валізи. Рифлений візерунок лицьової та тильної сторони забезпечує додаткову міцність корпусу.
Характеристики:
Особливості конструкції:
Комплектація:
Розміри і вага:
Термін гарантії: 1 рік
Виробник: Semi Line (Poland)



| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Сірий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Так |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 66 л |
| Висота | 66 см |
| Ширина | 43.5 см |
| Глибина | 27 см |
| Вага | 3.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 мес. |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Особливості | На 4 колесах, З верхньою ручкою, З кодовим замком |
| Комплектація | Валіза — 1 шт. |
| Категорія | Жіночі <unk> Мужчі |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Вага (Кг) | 3.50 |
| Тип мебели | Жесткий |
| Вишукана | В наявності |
| Бренда | Semi Line |
| Штрихкод | 5903563571121 |
| Ціна | 3744.00 |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Вага (в пакованні), кг | 3.70 |
| Розміри (в пакованні), см | 69x46x30 |
| Розміри (зовнішні), см | 66x43.5x27 |