





1 318 ₴
Масажний набір від польського бренду SportVida включає в себе всі необхідні елементи для ефективного самомасажу та функціональної підготовки всього тіла. Даний багатоцільовий комплект ідеально підходить, як для розслаблення великих груп м'язів, так і для точкового впливу.
Набір складається із трьох одиниць: масажний ролик Foam Roller 30 x 15 см, масажний м'яч Ball 08 (діаметр 8 см) та подвійний масажний м'ячDuoBall 08 (розмір 8 x 16 см). Матеріал виробів EPP, має оптимальну твердість, легкість, не токсичний та без запаху.
Ретельний вибір аксесуарів, є ключем до забезпечення комфорту та безпеки при виконанні вправ. Створіть свій домашній спортзал з інвентарем SportVida, ми допоможемо вам подбати про своє тіло та розвинути здорові звички.
ОСОБЛИВОСТІ:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SportVida |
| Матеріал | EPP |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | Чорний/Червона кг |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина | 30 см см |
| ДОДАТКОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | Ролик: 30 x 15 см, М'яч: Ø 8 см, Подвійний м'яч: 8 x 16 см |
| Країна виробників | EPP |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | 30 см |
| Товщина | 15 см мм. |
| Ширина | 15 см см |