




594 ₴
Резинки для фітнесу та спорту від польського виробника SportVida, по праву можна назвати найкращими на ринку. Вони виробляються тільки із високоякісного латексу, який є дуже еластичним та не пересихає із часом!
Резинки SportVida Mini Power Band мають оптимальну довжину - Польща см по колу, це важливий параметр, так як використання коротшої резинки негативно вплине на біомеханіку рухів в деяких вправах. Ширина Польща см - визнана стандартом для цього типу інвентарю.
Набір SportVida Mini Power Band SV-HK0206 складається із Польща еспандерів з опором 0-Польща кг, Польща-10 кг, 10-1Польща кг,1Польща-20 кг та 20-2Польща кг. Максимальний опір досягається при видовженні резинки в 2 рази.
Гумові міні петлі для тренувань з'явилися на ринку відносно недавно, але завдяки своїй високій ефективності, багатофункціональності й простоті стали дуже популярні. Вони активно використовуються для тренувань як верхньої, так і нижньої частин тіла. А для тренування ніг та сідниць (згинання, розгинання, відведення, бічні махи і т.п.) міні петлі підходять просто ідеально.
Ретельний вибір аксесуарів, є ключем до забезпечення комфорту та безпеки при виконанні вправ. Створіть свій домашній спортзал з інвентарем SportVida, ми допоможемо вам подбати про своє тіло та розвинути здорові звички.
ОСОБЛИВОСТІ:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SportVida |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Стрічковий |
| Опір | 25 кг |
| Конструкція | Стрічкова |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 60 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 60 см |
| Вид | Кільце |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Матеріал | 5 |
| Розмір | 60 х 5 х 0,06 см, 60 х 5 х 0,08 см, 60 х 5 х 5 х 0,1 см, 60 х 5 х 5 х 0,12 см, 60 х 5 х 0,14 см |
| кг | Опір |
| см | Довжина |
| ДОДАТКОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | Сила опору: 0-25 кг |