



38 999 ₴
Garlando Performance Outdoor 4 mm Grey (C-380E) - всепогодний тенісний стіл, призначений для гри в настільний теніс як на вулиці, так і в закритих приміщеннях. Ігрова поверхня виконана з меламінових плит товщиною 4 мм із металевою крайкою по периметру. Модель надзвичайно стійка, завдяки конструкції з ніжками з металевих трубок діаметром 40 мм і горизонтальним з’єднувальним планкам. Чотири здвоєні транспортувальні колеса діаметром 128 мм обертаються на 360°, що суттєво полегшує переміщення столу за потреби. Тенісний стіл оснащений сіткою та тримачем для ракеток і м'ячів. Компактний пристрій автоматичного закривання мінімізує обтяження після того, як настільний стіл складено, а система ECS дозволяє розблокувати стільниці одним рухом максимально швидко та безпечно. Складана конструкція з автоматичною системою блокування забезпечує зручне зберігання столу в домашніх умовах. Піднявши одну з половинок стільниці, тенісний стіл можна використовувати як для одиночних тренувань, так і для гри людьми з обмеженими можливостями. Стільниця забезпечує хороший відскік м'яча, а покриття антивідблиску дозволяє грати довше, не напружуючи очей. Тенісний стіл Garlando Performance Outdoor 4 mm Grey (C-380E) відповідає Європейським стандартам безпеки EN 14468-1/2, рекомендований для інтенсивного використання в школах і клубах.
Особливості:
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Garlando |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 930627 |
| Артикул моделі | 930627 |
| Бренд | Garlando |
| Вага в упаковці | 59 кг |
| Вес | 53,5 кг кг |
| Вид | Столи |
| Габариты упаковки | 158 x 14 x 142 см |
| Гарантия | 12 місяців |
| Длина | Меламін см |
| ДОПОЛНИТЕЛЬНЫЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ | Розміри у складеному вигляді (з сіткою): 165 x 73 x 159 см |
| Класс | Тренировочные |
| Колір поверхні стола | Сірий |
| Комплект поставки | Стіл<br /> Сітка |
| Конструкция | Всепогодний стіл |
| Назва | Тенісний стіл Garlando Performance Outdoor 4 mm Grey (C-380E) |
| Особенности | Бічна крайка<br /> Контейнер для ракеток<br /> Наявність коліщаток<br /> Сітка у комплекті |
| Размер | 274 x 152,5 x 76 см |
| Регулируемое натяжение сетки | Є |
| Состояние | Складана |
| Стара ціна | 43155.55 |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Німеччина |
| Тип крепления сетки | Швидке кріплення |
| Толщина столешницы | 4 мм мм |
| Цвет сетки | Чорний |
| Ціна | 40999.00 |
| Штрихкод | 8029975921020 |