






6 229 ₴
Тенісний стіл Garlando Junior 12 mm Blue (C-21) розроблений для найменших гравців і призначений для гри в настільний теніс у закритих приміщеннях. Ігрова поверхня виконана з високоякісного МДФ товщиною 12 мм із меламіновим покриттям, стійким до подряпин і ударів. Ніжки виготовлені з металевих трубок діаметром 25 мм із порошковим фарбуванням. Тенісний стіл оснащений сіткою, а складана конструкція сприяє зручному зберіганню в домашніх умовах. Стільниця забезпечує хороший відскік м'яча, а покриття антивідблиску дозволяє грати довше, не напружуючи очей.
Особливості:
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Garlando |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 930618 |
| Артикул моделі | 930618 |
| Бренд | Garlando |
| Вага в упаковці | 16 кг |
| Вес | 15 кг кг |
| Вид | Столи |
| Габариты упаковки | 143 x 5 x 82 см |
| Гарантия | 12 місяців |
| Длина | МДФ см |
| Класс | Аматорські |
| Колір поверхні стола | Синій |
| Комплект поставки | Стіл<br /> Сітка |
| Конструкция | Для закритих приміщень |
| Назва | Тенісний стіл Garlando Junior 12 mm Blue (C-21) |
| Особенности | Сітка у комплекті |
| Размер | 136 x 75 x 65 см |
| Регулируемое натяжение сетки | Є |
| Состояние | Складана |
| Стара ціна | 6893.48 |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип крепления сетки | Швидке кріплення |
| Толщина столешницы | 12 мм мм |
| Цвет сетки | Зелений |
| Ціна | 6549.00 |
| Штрихкод | 8029975921525 |