

10 199 ₴
Мінівелотренажер реабілітаційний Everfit Mini Bike Welly E Plus (WELLY-E-PLUS) придатний для фізіотерапії, має невеликі габарити та портативний дизайн, що дозволить використовувати його в сидячому положенні. Також тренажер можна поставити на стіл для тренування м'язів рук.
Особливості:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Everfit |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 930561 |
| Бренд | Everfit |
| Вага в упаковці | 8 кг |
| Вес | 7 кг кг |
| Габариты упаковки | 48,5 х 27,4 х 28,5 см |
| Гарантия | 6 місяців |
| Дисплей | LCD |
| Измерение пульса | Немає |
| Класс | Реабілітаційні |
| Код виробника товару (MPN) | WELLY-E-PLUS |
| Количество программ | Немає |
| Максимальный вес пользователя | 100 кг. |
| Питание тренажера | Мережа |
| ПОКАЗАНИЯ ДИСПЛЕЯ | Час<br /> Швидкість<br /> Дистанція<br /> Калорії |
| Программы | Немає |
| Размеры | 44 х 45 х 28,5 см |
| Розділ | Велотренажери |
| Состояние | Портативні |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Механічні |
| Транспортировочные ролики | Немає |
| Уровни нагрузки | 4 |
| Ціна | 10199.00 |
| Штрихкод | 8029975970172 |