









14 799 ₴
Велотренажер Toorx Upright Bike BRX 60 (BRX-60) від італійського виробника Garlando S.p.A. призначений для повноцінного кардіотренування в домашніх умовах. Тренажер має 8-рівневе ручне регулювання навантаження, а також простий у користуванні комп'ютер. 7-кілограмовий маховик створює достатню плавність ходу, знижуючи навантаження на суглоби та мінімізуючи ризик отримання травми в процесі занять. Велотренажер розрахований на вагу до 110 кг і підійде для користувачів зростом до 2 м. Вбудовані сенсорні датчики вимірювання пульсу будуть доречними під час тренування для контролю частоти серцевих скорочень. Сидіння велотренажера регулюється по висоті та в горизонтальній площині, а кермо має регулювання кута нахилу для індивідуального налаштування. Транспортувальні ролики в передній частині тренажера дозволяють переміщати його по кімнаті.
Особливості:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toorx |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 929782 |
| Бренд | Toorx |
| Вага в упаковці | 26 кг |
| Вес | 24 кг кг |
| Вес маховика | 7 кг |
| Габариты упаковки | 77,5 x 25 x 52,5 см |
| Гарантия | 12 місяців |
| Дисплей | LCD |
| ДОПОЛНИТЕЛЬНЫЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ | Кермо з регулюванням кута нахилу<br /> Сидіння з регулюванням по вертикалі та горизонталі |
| Измерение пульса | Є |
| Класс | Домашні |
| Код виробника товару (MPN) | BRX-60 |
| Количество программ | Немає |
| Максимальный вес пользователя | 110 кг. |
| Особенности | Вимірювання пульсу<br /> Компенсатори нерівності підлоги<br /> Транспортувальні ролики |
| Питание тренажера | Батарейки |
| ПОКАЗАНИЯ ДИСПЛЕЯ | Час<br /> Швидкість<br /> Дистанція<br /> Калорії<br /> Пульс<br /> Оберти за хвилину |
| Программы | Немає |
| Размеры | 87 x 60 x 132 см |
| Регулировка | Сидіння<br /> Керма |
| Розділ | Велотренажери |
| Состояние | Вертикальні |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Магнітні |
| Транспортировочные ролики | Є |
| Уровни нагрузки | 8 |
| Ціна | 16999.00 |
| Штрихкод | 8029975970097 |