






29 499 ₴
28 024,05 ₴
Орбітрек Toorx Elliptical ERX 90 (ERX-90) від італійського виробника Garlando S.p.A. призначений для повноцінного кардіотренування в домашніх умовах. Тренажер має 16 рівнів навантаження, що регулюється за допомогою сучасного комп'ютера. 14-кілограмовий маховик створює гарну плавність ходу, знижуючи навантаження на суглоби та мінімізуючи ризик отримання травми в процесі занять. Орбітрек розрахований на вагу до 120 кг, а довжина кроку 34 см підійде для користувачів середнього зросту. Вбудовані сенсорні датчики вимірювання пульсу будуть доречними під час тренування по одній із чотирьох пульсозалежних програм. Платформи для ніг регулюються в 3-х положеннях, а транспортувальні ролики в передній частині тренажера дозволяють переміщати його по кімнаті.
Особливості:
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Toorx |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 929760 |
| Бренд | Toorx |
| Вага в упаковці | 51 кг |
| Вес | 45 кг кг |
| Вес маховика | 14 кг |
| Габариты упаковки | 114,5 x 42 x 62 см |
| Гарантия | 12 місяців |
| Дисплей | LCD |
| Длина шага | 34 см |
| ДОПОЛНИТЕЛЬНЫЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ | 3 положення платформ для ніг |
| Измерение пульса | Є |
| Класс | Домашні |
| Код виробника товару (MPN) | ERX-90 |
| Количество программ | 20 |
| Максимальный вес пользователя | 120 кг. |
| Назва | Орбітрек Toorx Elliptical ERX 90 (ERX-90) |
| Особенности | Вимірювання пульсу<br /> Компенсатори нерівності підлоги<br /> Транспортувальні ролики |
| Питание тренажера | Мережа |
| ПОКАЗАНИЯ ДИСПЛЕЯ | Час<br /> Швидкість<br /> Дистанція<br /> Калорії<br /> Пульс<br /> Оберти за хвилину<br /> Навантаження в Ватах |
| Программы | Ручна програма - 1<br /> Встановлені програми - 12<br /> Пульсозалежні програми - 4<br /> Індивідуальна програма - 1<br /> Програма контролю навантаження в Ватах - 1<br /> Програма швидкості відновлення пульсу - 1 |
| Размеры | 138,5 x 59,5 x 164 см |
| РЕГУЛЮВАННЯ ГЛИБИНИ КРОКУ | Немає |
| Розділ | Орбітреки |
| Состояние | Задньоприводні<br /> Нескладані |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Магнітні |
| Транспортировочные ролики | Є |
| Уровни нагрузки | 16 |
| Ціна | 30999.00 |
| Штрихкод | 8029975990064 |