






8 799 ₴
Garlando F-3 Maplewood (F3ACULNO) - ідеальний футбольний стіл для юних талантів. Модель виготовлена із якісних матеріалів, що забезпечують довговічність та задоволення від гри, з урахуванням конкретних вимог, яким має відповідати футбольний стіл. Міцні чорні ніжки із МДФ мають хромовані проміжні поперечини та компенсатори нерівності підлоги для ідеальної стійкості. Настільний футбол Garlando F-3 Maplewood (F3ACULNO) відповідає європейським стандартам безпеки EN 71-1, 71-2, 71-3 і 71-9. За співвідношенням ціни та якості цей стіл стане чудовим подарунком для гравців-початківців.
Особливості:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Garlando |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 929493 |
| Бренд | Garlando |
| Вага в упаковці | 30 кг |
| Вес | 28 кг кг |
| Вид | Настільний футбол |
| Возраст | Від 12 років |
| Габариты упаковки | 129 x 66 x 13 см |
| Гарантия | 12 місяців |
| Количество игроков | 2-4 |
| Комплектация | Ігрове поле<br /> 2 механічні лічильники очок<br /> 22 фігурки гравців (11 в одній команді та 11 в іншій)<br /> 8 ручок<br /> 2 м'ячі |
| Назва | Настільний футбол Garlando F-3 Maplewood (F3ACULNO) |
| Особенности | Компенсаторы неровности пола |
| Размеры | 121 х 95 х 80 см |
| Размеры игрового поля | 104 х 58 см |
| Розділ | Спортивні ігри |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Ціна | 9149.00 |
| Штрихкод | 8029975120317 |