








11 999 ₴
Гребний тренажер Toorx Rower Compact (ROWER-COMPACT) від італійського виробника Garlando S.p.A. призначений для комплексного кардіотренування в домашніх умовах. Тренажер має 12 рівнів навантаження, що регулюється за допомогою гідравлічного поршня. Гребний тренажер розрахований на користувача вагою до 110 кг, а його сидіння на роликах ковзає по алюмінієвій напрямній, гарантуючи необхідний комфорт при тривалих вправах. Складана конструкція тренажера заощаджує місце і дозволяє розмістити його навіть на мінімальній площі, яка потрібна для занять спортом.
Особливості:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toorx |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Складана |
| Тип | Гідравлічні |
| Размеры | 134 x 59 x 60,5 см |
| Вес маховика | Немає |
| Уровни нагрузки | 12 |
| Гарантия | 12 місяців |
| Дисплей | LCD |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Максимальный вес пользователя | 110 кг. |
| Класс | Домашні |
| Транспортировочные ролики | Немає |
| Артикул | 929484 |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Габариты упаковки | 135,5 x 28,5 x 18,5 см |
| Измерение пульса | Немає |
| Питание тренажера | Батарейки |
| Бренд | Toorx |
| Размеры в сложенном виде | 64,5 x 59 x 134 см |
| Программы | Немає |
| ПОКАЗАНИЯ ДИСПЛЕЯ | Час<br /> Калорії<br /> Загальна кількість гребків<br /> Кількість гребків за хвилину |
| ДОПОЛНИТЕЛЬНЫЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ | Платформи для ніг із лямками<br /> Складана конструкція |
| Ціна | 11999.00 |
| Вага в упаковці | 17 кг |
| Штрихкод | 8029975990026 |
| Код виробника товару (MPN) | ROWER-COMPACT |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Назва | Гребний тренажер Toorx Rower Compact (ROWER-COMPACT) |
| Розділ | Гребні тренажери |