









5 590 ₴
5 390 ₴
Лампа та підставка для книг у комплекті!
Ергономічний, компактний, регульований за висотою комплект учнівських меблів. Поверхня навчального столу FunDesk Littonia Grey можна нахиляти до 30° для зручного писання, читання й малювання. Є пенал на робочій поверхні для канцелярських предметів. Під стільницею розташована висувна полиця, що забезпечує вдосталь місця для зберігання книг і канцелярського приладдя.
Стілець FunDesk має перфорацію для забезпечення циркуляції повітря до тіла дитини, що особливо актуально влітку. Наявність багатоступеневого механізму регулювання висоти дає змогу комплекту «рости» разом із вашою дитиною, сприяє формуванню правильної постави завдяки ортопедичним опціям.
Характеристики:
Специфікація
| Матеріал | Сталь, ABS пластик, поліпропілен, ДСП класу E0 |
| Розміри парти | 800x505x547~727мм |
| Розміри стільниці | 800х505мм |
| Розмір похилої частини | 800x505 мм |
| Діапазон нахилу робочого столу | 0°~30° |
| Механізм нахилу робочого столу | Пневматичний важіль |
| Діапазон висоти столу | 547 ~ 727 мм |
Комплектація:



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FunDesk |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Функціональне призначення | для учнів |
| Монолітна конструкція | Да |
| Колір | Сірий |
| Тип мебели | набір учений однодійний (стол + 1 стілець) |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Да |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Да |
| Склад комплекту | |
| Крісло | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | пластик |
| Каркас парти | метал |
| Каркас столу | МДФ, метал |
| Стільниця | МДФ |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 800 мм |
| Глибина столу | 505 мм |
| Висота столу | 547 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 547 |
| Максимальна висота регульованого столу | 727 |
| Комплектація | |
| Полиця | 1 |
| Гачок для портфеля | 1 |
| Висувна скринька | 1 Штука. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 505 |
| Висота | 727 |
| Довжина | 800 см |
| Наявність висувного ящика | Да |
| Вишукана споруда | Ні. |
| Бренда | FUNDESK |
| Перегляд столу за своїм призначенням | універсальний |
| Тумба в комплекті | не вказано |
| Комплектація парти | Зі стільцем, З шухлядою, Готовий комплект |
| Ширина столу | 80 см |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Трансформація столу в мольберт | Да |
| Опори | метал |