









2 400 ₴
Оптові ціни:
Дитячий стілець FunDesk SST2 Blue - зручний і сучасний стілець-трансформер. Використовуючи спеціальну шкалу із зазначенням зросту дитини, ви легко і швидко зможете привести стільчик у необхідне положення для дитини від 2 до 8 років.
Усі краї не мають гострих кутів, що зробить навчальний або ігровий процес максимально безпечним.
Надійний каркас виконано з металу білого кольору, колір пластикових елементів ви можете вибрати під час замовлення. Матеріали, з яких виготовлений стілець, екологічно чисті, високої якості та відповідають усім вимогам безпеки. Стілець має перфорацію для забезпечення доступу повітря до тіла дитини в літню пору.
| Специфікація | |
| Матеріал: | ABS,PP,Plain Carbon Steel |
| Розмір: | 380x360x612~732 мм |
| Розмір сидіння: | 360x310 мм |
| Розмір спинки: | 320x280 мм |
| Діапазон зміни висоты: | 320~400 мм |
| Механізм регулювання | ручний |
| Діапазон зміни глибини сидіння: | 250~330 мм |
Вага брутто / нетто: 6.2 кг / 5.2 кг
Об'єм: 0,038 куб.м.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FunDesk |
| Тип | Стільчик |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренда | FUNDESK |