








6 000 ₴
4 890 ₴
Оптові ціни:
Стандартна комплектація комплекту Cubby Vanda містить у собі безліч практичних допоміжних засобів, що допомагають організувати роботу. Є висувна скринька для канцелярії та дитячих зошитів, гачок для портфеля, а простора стільниця розміром 700x510mm може виконувати функцію мольберта, її легко підняти до рівня 45 градусів.
Специфікація:
| Розміри столу: | 700x510x550-770mm |
| Розмір стільниці | 700x510mm |
| Розмір похилої частини стільниці | 700x400mm |
| Кут нахилу стільниці | 0-45° |
| Механізм кута нахилу стільниці | Ручний механізм |
| Діапазон зміни висоти | 550-770mm |
| Матеріал | МДФ E1, пластик, метал |
| Доступні кольори | блакитний, рожевий, сірий |
Комплектація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cubby |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренда | CUBBY |
| Вага комплекту | 16.5/15kg |
| Перегляд столу за своїм призначенням | універсальний |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Да |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Да |
| Висота | 760 |
| Глибина | 550 |
| Довжина | 700 см |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Комплектація парти | Зі стільцем, З шухлядою, Готовий комплект |
| Наявність висувного ящика | Да |
| Опори | метал |
| Стільниця | МДФ |
| Стільчик | 1 шт. |
| Трансформація столу в мольберт | Да |
| Колір | Сірий |
| Ширина столу | 70 см |