








4 090 ₴
3 190 ₴

Оптові ціни:
Зростаюча дитяча парта зі стільчиком Cubby Olea Grey - це ідеальне поєднання якості, функціональності і стилю. Стіл і стілець можна легко відрегулювати по висоті, що дозволяє оптимально адаптувати його під відповідний ріст дитини. Поверхня навчального столу можна нахиляти до 40° для зручного письма, читання і малювання.

Характеристики :
Специфікація:
| Призначення: | Непохитний навчальний стіл |
| Модель: | Навчальний стіл для однієї дитини |
| Матеріал: | E1 MDF/ABS+PP/Сталь |
| Товщина: | 15 мм |
| Колір: | Блакитний, сірий, рожевий |
| Габарити столу (ШхГхВ): | 670x470x545-762 мм |
| Розмір стільця (ШхГхВ): | 365x345x673-773 мм |
| Розмір наклоняемого столу: | 670x470 мм |
| Рівень регулювання висоти столу: | 545-762 мм |
| Механізм регулювання висоти столу: | Ручний, жорстка фіксація |
| Рівень регулювання висоти стільця: | 320-420 мм |
| Підстава столу: | Регульоване |
| Кут нахилу столу: | Від 0 До 40° |
Комплектація:
Стіл ― 1шт.
Стілець ― 1шт
Якщо у вас залишились питання, ви можете завжди зателефонувати нам: 073-103-55-50, або написати у месенеджери. Наш менеджер з радістю вас проконсультує!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cubby |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Склад комплекту | |
| Стільчик | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 470 |
| Колір | Сірий |
| Висота | 762 |
| Довжина | 670 см |
| Наявність висувного ящика | Ні. |
| Перегляд столу за своїм призначенням | універсальний |
| Тумба в комплекті | не вказано |
| Комплектація парти | Готовий комплект |
| Стільниця | МДФ |
| Ширина столу | 65 см |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Да |
| Трансформація столу в мольберт | Да |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Да |
| Опори | метал |