








5 200 ₴
4 290 ₴
Виконуючи домашнє завдання або відпочиваючи, дуже важливо, щоб дитина правильно сиділа за столом.
Комплект FunDesk Cantare забезпечує більш комфортне середовище навчання:
- механізм регулювання висоти дозволяє легко і швидко скорегувати стіл і стілець, що оптимально адаптує його під відповідний ріст дитини. Поверхня навчального столу має анти-бліковое покриття і функцію нахилу до 40 ° для зручного письма, читання і малювання;
- висувний ящик в нижній частині столу надає необхідну кількість простору для книг і канцелярського приладдя.
| Призначення: | Непохитний навчальний стіл |
| Модель: | Навчальний стіл для однієї дитини |
| Матеріал: | Пресоване дерево (МДФ), сталь, полімер |
| Товщина: | 15 мм |
| Доступний колір: | Голубий/Рожевий/Сірий |
| Габарити столу (ШхГхВ): | 664х493х540-766 мм |
| Розмір стільця (ШхГхВ): | 386x380x673-793 мм |
| Розмір столу (ШхГхВ): | 664х493х15 мм |
| Размер наклоняемого стола (ШхГхВ): | 664x365х15 мм |
| Размер фиксированной части стола (ШхГхВ): | 664х128х26 мм |
| Хранение: | Выдвижные ящики |
| Уровень регулировки высоты: | 540-766 мм |
| Механизм регулировки высоты стола: | Ручной |
| Уровень регулировки высоты стула: | 320-440 мм |
| Механизм регулировки высоты стола: | Ручной |
| Основание стола: | Регулируемое |
| Угол наклона стола: | От 0 До 40° |
| Механизм угла наклона: | Роликовый фиксатор |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FunDesk |
| Стать | Унісекс |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренда | FUNDESK |
| Висота столу | 766 |
| Глибина столу | 493 |
| Довжина столу | 664 |
| Комплектація парти | Зі стільцем, З шухлядою, Готовий комплект |
| Наявність висувного ящика | Да |
| Вишукана споруда | Ні. |
| Стільчик | 1 шт. |
| Колір | Сірий |
| Ширина столу | 66 см |