

5 200 ₴
Оптові ціни:
Виконуючи домашнє завдання або відпочиваючи, дуже важливо, щоб дитина правильно сиділа за столом. Комплект FunDesk Cantare забезпечує більш комфортне середовище навчання:
- механізм регулювання висоти дозволяє легко і швидко скорегувати стіл і стілець, що оптимально адаптує його під відповідний ріст дитини. Поверхня навчального столу має анти-бліковое покриття і функцію нахилу до 40 ° для зручного письма, читання і малювання;
- висувний ящик в нижній частині столу надає необхідну кількість простору для книг і канцелярського приладдя.
| Призначення: | Непохитний навчальний стіл |
| Модель: | Навчальний стіл для однієї дитини |
| Матеріал: | Пресоване дерево (МДФ), сталь, полімер |
| Товщина: | 15 мм |
| Доступний колір: | Голубий/Рожевий/Сірий/Зелений |
| Габарити столу (ШхГхВ): | 664х493х540-766 мм |
| Розмір стільця (ШхГхВ): | 386x380x673-793 мм |
| Розмір столу (ШхГхВ): | 664х493х15 мм |
| Розмір наклоняемого столу (ШхГхВ): | 664х365х15 мм |
| Розмір фіксованої частини стола (ШхГхВ): | 664х128х26 мм |
| Зберігання: | Висувні ящики |
| Рівень регулювання висоти: | 540-766 мм |
| Механізм регулювання висоти столу: | Ручний |
| Рівень регулювання висоти стільця: | 320-440 мм |
| Механізм регулювання висоти столу: | Ручний |
| Підстава столу: | Регульоване |
| Кут нахилу столу: | Від 0 До 40° |
| Механізм кута нахилу: | Фіксатор роликовий |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FunDesk |
| Стать | Унісекс |
| Колір (відтінок) меблів | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренда | FUNDESK |
| Висота столу | 766 |
| Глибина столу | 493 |
| Довжина столу | 664 |
| Комплектація парти | Зі стільцем, З шухлядою |
| Наявність висувного ящика | Да |
| Вишукана споруда | Ні. |
| Стільчик | 1 шт. |