









6 100 ₴
Оптові ціни:
Парта та стілець-трансформери FunDesk Sorriso Grey — ергономічний, компактний, регульований за висотою, з підтримкою правильної постави стільцем і сучасним дизайном комплект учнівських меблів для вашої дитини. Під стільницею розташована полиця із секціями, що забезпечує вдосталь місця для зберігання книг і канцелярського приладдя. Легке й безпечне регулювання нахилу стільниці забезпечує газліфтний механізм.
| Стільниця | екологічно чистий МДФ |
| Стілець | екологічно чистий поліпропілен |
| Розмір столу (ШхГхВ) | 705 x 545 x 540-760 мм |
| Розмір стільця (ШхГхВ) | 390 х 418 х 653-793 мм |
| Кут нахилу стільниці | От 0 До 60° |
| Товщина стільниці | 18 мм |
| Рівень регулювання висоти столу | від 540 мм до 760 мм |
| Рівень регулювання висоти стільця | від 300 мм до 440 мм |
| Кольори | блакитний, рожевий |
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FunDesk |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Так |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Так |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Сірий |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренда | FUNDESK |
| Перегляд столу за своїм призначенням | універсальний |
| Висота | 760 |
| Глибина | 545 |
| Довжина | 705 см |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Комплектація парти | Зі стільцем |
| Наявність висувного ящика | Да |
| Вишукана споруда | Ні. |
| Опори | метал |
| Стільчик | 1 шт. |
| Трансформація столу в мольберт | Да |
| Тумба в комплекті | не вказано |
| Фасади | пластик |