






2 400 ₴
Комп'ютерне крісло, яке дасть змогу правильно сформуватися спинці вашій дитині, водночас знизить навантаження і втому під час занять і розваг. Спеціальна конструкція дає змогу легко відрегулювати висоту крісла. Роликова основа забезпечує більшу стійкість від перекидання. Екологічно чистий матеріал забезпечує довговічність використання.
| Найменування продукту: | Дитячий стілець |
| Матеріал: | Піна-губка + Метал + Пластик + Полиэстер |
| Цвет: | Блакитно-Сірий/ Салатово-Сірий / Жовтогарячо-Сірий |
| Розміри: | 530 мм (Ш) X 510мм(Г) X 815-930мм(В) |
| Розміри сидіння: | 480 мм (Ш) X 435мм(Г) |
| Фіксатори коліщаток: | Немає |
| Рівень регулювання висоти крісла: | 410 мм-525мм |
| Механізм регулювання висоти: | Пневматична пружина |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FunDesk |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стать | Для хлопчиків |
| Колір (відтінок) меблів | Зелений |
| Регулювання крісла | |
| Висота сидіння крісла | Так |
| Висота спинки крісла | Ні |
| Глибина сидіння крісла | Ні |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренда | FUNDESK |
| Обертання крісла | Да |
| Кількість колісників | 5 Штука. |
| Максимальний дозволений навантаження | 80 кг |
| Тип крісла | Комп'ютерне |