



5 118 ₴
Шикарний у всіх відношеннях рюкзак на колесах Swissbrand Georgia 29 усуває вибір між невеликою валізою та рюкзаком при короткочасних поїздках або перельотах. Зовнішні розміри Swissbrand Georgia 29 відповідають вимогам до розмірів ручної поклажі більшості авіаліній. Рюкзак має п'ять відділень із замками на блискавці, органайзер та роздільні м'які секції для ноутбука та планшета. По всьому периметру рюкзак оснащений м'якою пінополіетиленовою підкладкою, що надійно захищає вміст. Такі переваги рюкзака, як місткість, універсальність та надійний захист вмісту – незаперечні. Маючи більш міцні і довговічні колеса на підшипниках, напівжорсткий каркас, пластиковий захист кутів і спинки, а також шлейки, що ховаються, рюкзак Swissbrand Georgia 29 набагато практичніший і надійніший, ніж валіза.
Всі рюкзаки на колесах Swissbrand проходять тестування на тривалий рух по нерівностях, падіння з висоти на колесо, падіння з перевертанням, інтенсивне відкриття телескопічної ручки та багаторазове розкриття/закриття блискавок. Модель відрізняється відмінним зовнішнім виглядом, місткістю, надійним захистом вмісту, і повністю відповідає девізу компанії: "Подорожуй з комфортом". Будучи швейцарським брендом, компанія Swissbrand неухильно дотримується високої якості своєї продукції.
Характеристики:
Особливості конструкції:
Комплектація:
Розміри та вага:
Термін гарантії: 3 роки
Виробник: Swissbrand (Switzerland)



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Swissbrand |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Об`єм | 29 л |
| Висота | 46 см |
| Ширина | 35 см |
| Глибина | 20 см |
| Вага | 2300 г |
| Особливості | Кишеня для ноутбука, Водонепроникна тканина |
| Стать | Чоловіча |
| Вікова група | Доросла |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Рюкзак на колесах |
| Гарантія | 36 мес. |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
| Призначення | Міські <unk> Для ноутбука |
| Комплектація | Рюкзак на колесах |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Вага (Кг) | 2.300 |
| Спінка | Анатомічна |
| Вишукана | В наявності |
| Бренда | Swissbrand |
| Розміри, см | 46х35х20 |
| Вага в пакованні, кг | 2.500 |
| Штрихкод | 7453092001586 |
| Ціна | 6959.00 |
| Гарантійний термін, міс. | 36 |
| Розміри в пакованні, см | 55х36х23 |
| Внутрішня висота під пристрій | 400 |
| Серія | Georgia |
| Об'єм, л | 29 |
| Внутрішня ширина під пристрій | 280 |
| Діагональ ноутбука | 15.6 |
| Спосіб закриття | Молния, Фастекс |
| Внутрішня глибина під пристрій | 40 |
| Об'єм рюкзака | От 35 до 65 литров |