








4 812 ₴
Валізи з одинарною телескопічною ручкою виглядають більш елегатно і легко, окрім того вони дійсно мають меншу вагу в порівнянні з валізами із подвійною ручкою. Втім, виразний і яскравий дизайн - це не єдина перевага валіз Semi Line T5667, адже ця серія оснащена і "утопленим" кодовим замком, що не виступає над поверхнею валізи, І м'якими ручками з двох боків, і двома внутрішніми кишенями на блискавках, а кожне колесо кріпиться до корпусу в чотирьох точках.
Цікавим, і більш зручним рішенням є розміщення кодового замка зверху, а абсолютно вся фурнітура виконана в одному кольорі з корпусом валізи.
Характеристики:
Особливості конструкції:
Комплектація:
Розміри і вага:
Термін гарантії: 1 рік
Виробник: Semi Line (Poland)



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Semi Line |
| Країна виробник | Польща |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Золотистий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень | 1 |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 60 л |
| Висота | 66 см |
| Ширина | 43 см |
| Глибина | 26 см |
| Вага | 3.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Валізи |
| Гарантія | 12 мес. |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Особливості | На 4 колесах, З бічною ручкою, З верхньою ручкою, З кодовим замком |
| Комплектація | Валіза — 1 шт. |
| Категорія | Жіночі <unk> Мужчі |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Вага (Кг) | 3.14 |
| Тип мебели | Жесткий |
| Вишукана | В наявності |
| Бренда | Semi Line |
| Штрихкод | 5903563566738 |
| Ціна | 5160 |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Вага (в пакованні), кг | 3.50 |
| Розміри (в пакованні), см | 69x46x29 |
| Розміри (зовнішні), см | 66x43x26 |