








54 000 ₴
45 900 ₴
Дитяче ліжко машина з підсвічуванням Jaguar Speedy boy - Супер автомобіль преміум класу в максимальній комплектації з опціями лімузина.
Автентичний і неперевершений британський стиль - автомобіль не схожий на жодну іншу машину - спортивний, технологічний, компактний, комфортний, надійний, зручний.
Це автомобіль мрія, поза увагою від інших "водіїв" на дорозі та від перехожих "пішоходів" точно не залишитеся.
Характеристики:
Виробник: Musvenus Туреччина



| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид ліжка | ліжко-машина |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення каркаса | пластик, ДСП ламінована |
| Матеріал виготовлення фасаду | ДСП ламінована |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Розмір спального місця | 90х190 |
| Колір (відтінок) меблів | Червоний |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Покриття | Емаль |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 230 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 50 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 90 см |