






2 518 ₴
Гімнастичні кільця від польського бренду 4FIZJO - це високоякісний аксесуар, що дозволить ефективно тренувати силу, стійкість та координацію. Їх часто обирають люди, які активно займаються на турніку та бажають урізноманітнити й ускладнити звичні вправи.
Гімнастичні кільця від 4FIZJOвиконані з міцного та довговічного матеріалу - ABS пластику, хоч і традиційно даний снаряд виготовляється з дерева. Своєю чергою, пластикові обручі мають ряд переваг: їм не страшний ні дощ, ні палюче сонце, тож їх можна залишати на вулиці цілий рік, не знімаючи після кожного тренування. Кільця мають стандартні розміри, діаметр по зовнішньому краю складає 23 см, а товщина обода - 28 мм. Спеціальна нековзка текстура дозволяє тренуватися без рукавичок. Обручі фіксуються на надійних нейлонових стропах шириною 2.7 см та довжиною 4.5 м за допомогою міцних металевих затискачів. За потреби, висота снаряда регулюється дуже легко, то ж ви швидко зможете чергувати вправи на верхню та нижню групи м'язів.
Гімнастичні кільця відомого бренду 4FIZJO - це хороший спосіб підтримки фізичної форми в тонусі. Обирайте надійні спортивні товари з продуманою комплектацією та параметрами, що забезпечать ефективне використання та задоволення від результату.
ОСОБЛИВОСТІ:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4FIZJO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.45 кг кг |
| Вид | Кільця гімнастичні |
| Вікова категорія | Дорослі; Підліткові; Дитячі; One size |
| Гарантія | 14 днів |
| Додаткові характеристики | Нековзна текстура на кільцях |
| Клас | Домашні; Вуличні |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Максимальне навантаження | 500 кг |
| Матеріал | ABS пластик; Нейлон |
| Розміри | 23 см |
| Стан | Портативні |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Дитячі; Дорослі |