




4 449 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Тип | Ігровий комплекс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10.5 кг |
| Висота | 1.1 |
| Довжина | 1.8 см |
| Довжина спуску | 1.4 м |
| Максимальний дозволений навантаження | 50 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Мінімальний вік дитини | 1 років |
| Розміщення | У приміщенні/на вулиці |
| Ширина | 1.35 см |