







4 749 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Стан | Новий |
| Тип | Ігровий комплекс |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7 кг |
| Висота | 1.19 |
| Довжина | 1.57 см |
| Довжина спуску | 1.3 м |
| Максимальний дозволений навантаження | 50 кг |
| Мінімальний вік дитини | 1 років |
| Ширина | 1.39 см |