









358 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Набір замків-блокіраторів від польського бренду Springos обмежує доступ до шухляд, захищає від травмування дверцятами та від небажаного попадання небезпечних предметів в руки дитини. Створіть безпечний домашній простір для малюка та не обмежуйте його у прагненнях досліджувати закутки будинку та розважатись.
Продукт від Springos розроблений за високими стандартами якості та обов'язково сподобається всім, хто цінує комфорт та елегантність. Матеріал виробу - пластикта нейлон. Замок фіксується на двосторонній скотч, тож перед встановленням поверхню необхідно ретельно очистити та протерти. Щільно притисніть замок та залиште на 24 години.
Такий елемент безпеки, як замок-блокіратор, життєво необхідний, коли малюк починає самостійно пересуватись та проявляти цікавість до навколишнього світу. Подбайте про безпеку в домі та здоров'я малюка - замовляйте перевірені товари від надійної компанії Springos.
ОСОБЛИВОСТІ:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Springos |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 200 кг |
| Вік | З народження; 1 рік; 1 місяць; 1.5 року; 10 місяців; 11 місяців; 2 роки; 2.5 року; 2 місяці; 3 місяці; 3.5 року; 4 місяці; 4 роки; 5 місяців; 5 років; 6 місяців; 6 років; 7 місяців; 8 місяців; 9 місяців |
| Вікова група | Нове |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина | 10 см |
| Додаткові характеристики | Фіксується на двосторонній скотч |
| Займана площа, кв | 35 |
| Комплектація | Замок-блокіратор — 10 шт. |
| Матеріал | Захист для висувних шухляд |
| Особливості | Прямокутні |
| Розміри | 5 x 20 см |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | 0.2 |
| Форма | Прямокутні |
| Ширина | 10 см |
| кг | Вага |
| мм | Довжина |