




1 299 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FunFit |
| Тип | Мат для батута |
| Стрибкова поверхня | |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Користувальницькі характеристики | |
| 120 кг | Максимальне навантаження |
| 2 кг | Вага |
| 200 см | Ширина стрибкової поверхні |
| 252 см | Діаметр батута |
| Вага | Чорний кг |
| Довжина | 200 см |
| Довжина стрибкової поверхні | 200 см |
| Максимальне навантаження | 120 |
| Мат для батута | Тип |
| Поліпропілен | Матеріал стрибкової поверхні |
| Полотно | Стрибкова поверхня |
| Польща | Країна виробник |
| Країна виробників | Нове |
| Колір | 252 |
| Ширина стрибкової поверхні | 200 см |