








4 899 ₴
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 11.2 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина спуску | 1.35 м |
| Основні | |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Мінімальний вік дитини | 1 років |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Стан | Новий |
| Тип | Ігровий комплекс |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1.02 |
| Довжина | 1.67 см |
| Ширина | 1.38 см |