







3 999 ₴
Балансувальна дошка (балансборд) 4FIZJO Balance Board 4FJ0297
Балансувальна дошка від польського бренду4FIZJO - це універсальний тренажер для зміцнення м'язів всього тіла та покращення моторики. З його допомогою можна удосконалити навички катання на лижах, скейтборді, сноуборді та навіть мотоциклі. Не говорячи вже про можливість урізноманітнити щоденні тренування.
У комплект входить дошка з високоякісної деревини та нековзкою поверхнею, а також спеціальний ролик для дошки. Така конструкція вимагає від користувача відпрацювання певних умінь для кращого балансу тіла та координації. Балансборд від 4FIZJO якісно відрізняється від аналогів, це повністю фабричний продукт з продуманим дизайном та виконаний з довговічних матеріалів. Використання тренажера є надвичайно ефективним не тільки для спортсменів. Адже розвиває уміння правильно тримати рівновагу, самоконтроль та захищає від майбутніх падінь і потенційних травм.
Використовуючи продукцію 4FIZJO, ви можете бути впевнені, що обрали високоякісний виріб. Перед запуском у масове виробництво, тестові екземпляри піддаються ретельній перевірці на міцність протягом мінімум 6 місяців.
4FIZJO - це польська компанія, яка приділяє максимум уваги якості своєї продукції!
ОСОБЛИВОСТІ:
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Дошки |
| Вага | 3.8 кг |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріали | Дерево |
| Особливості | Нерозбірні |
| Розміри | 74 x 28 x 2 см |
| Додаткові характеристики | Діаметр ролика: 11.5 см; Довжина: 42 см |
| Колір | Бежовий/Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Гарантія | 14 днів |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4FIZJO |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 3.8 кг |
| Діаметр | 11.5 см |
| Довжина | 74 см |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Особливості | Антиковзаюче покриття дошки |
| Стан | Новий |
| Тип | Балансувальна платформа |
| Форма | Овальна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 2 |
| Гарантія | 14 днів |
| Додаткові характеристики | Діаметр ролика: 11.5 см; Довжина: 42 см |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріали | Дерево |
| Розміри | 74 x 28 x 2 см |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| кг | Вага |
| см | Довжина |