









1 258 ₴
Набір трубчастих еспандерів від польського бренду Cornix - це багатофункціональний інвентар, який можна використовувати для тренування як у залі, так і вдома. Він ідеально підходить для розминки й навіть силових вправ, а за рахунок своєї універсальності застосовується і для реабілітаційних цілей. Спортивний снаряд має прогресивний опір, не шкодить суглобам і зв'язкам, тому заняття з ним корисні навіть людям після операцій.
Набір еспандерів від Cornix виготовлений із високоякісних матеріалів, а увага виробника до деталей та безпеки перевищує ринкові стандарти. Основа - гумова трубка з різним зовнішнім та внутрішнім діаметром, від чого залежить сила опору окремого еспандера. По обидва боки розташовані металеві карабіни. До карабінів кріпляться ручки або манжети на липучках. Для виконання статичних вправ у комплекті передбачений анкер для дверей. За його допомогою можна зафіксувати одну сторону еспандера. Сумарне навантаження від 5 еспандерів складає 45.4 кг, чого достатньо для більшості вправ. У комплекті кожного набору йде спеціальний чохол для зручного зберігання.
Обираючи продукцію відомого бренду Cornix, ви купуєте високоякісний спортивний інвентар для максимально ефективних і безпечних занять спортом. Виробник приділяє максимум уваги якості кожного виробу та пропонує найкращий набір трубчастих еспандерів, вартий вашої уваги.
ОСОБЛИВОСТІ:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cornix |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 110 см |
| Конструкція | Трубчаста |
| Опір | 13.6 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальний |
| Тип навантаження | Розтягнення |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Жгут |
| Гарантія | 14 днів |
| Додаткові характеристики | Сила опору: 4.5-13.6 кг |
| Матеріал | Резіна |
| Застосування | Універсальний |
| Розмір | Довжина: 110 см |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| кг | Опір |
| см | Довжина |