

73 999 ₴
Vigor XPL1700 - це висококласна бігова доріжка, призначена для тих, хто цінує якість і ефективність тренувань. Вона поєднує в собі потужний двигун, функціональний дисплей і низку корисних опцій, роблячи тренування максимально комфортними та продуктивними.
Основні характеристики:


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vigor |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Електрична |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Потужність двигуна, л. с | 3,1 і більше |
| Максимальна швидкість полотна | 13 - 16 |
| Кількість тренувальних програм | 20 і більше |
| Встановлення кута нахилу | Автоматична |
| Максимальний кут нахилу | 15 ° |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Функции компьютера | Витрата калорій, Програма Body Fat, Дистанція, Швидкість, Частота пульсу, Час, Програма Quick Start |
| Особливості | Транспортувальні ролики |
| Вага | 140 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 208 см |
| Ширина | 85 см |
| Висота | 133 см |