






322 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Балансувальна півсфера Balance Pad від польського бренду Springos - це тренажер для баланс-тренінгу та масажу стоп. Снаряд ефективний для людей з різною фізичною підготовкою та різного віку. Також півсфера рекомендується до використання в дитячих садках та школах для тренування рівноваги і координації у дітей.
Матеріал виробу - пружній та еластичний ПВХ. Сучасні багатоконтурні шипи на поверхні призначені для зняття напруги в нижніх кінцівках та покращення кровообігу. Півсфера заповнюється повітрям, чим щільніше вона накачана, тим важче утримувати рівновагу, а отже складність вправ збільшується.
ОСОБЛИВОСТІ:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Springos |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 9 |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр | 16 см |
| Додаткові характеристики | Комплект: 1 напівсфера |
| Максимальна вага користувача | 110 |
| Матеріали | ПВХ |
| Розміри | he16 см |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Балансична платформа |
| Форма | Овальна |
| кг | Максимальна вага користувача |
| см | Довжина |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 16 см |
| Довжина | 16 см |