



6 949 ₴
Основні характеристики
| Тип | обігрівач інфрачервоний |
| Установка | для підлоги |
| настінний | |
| Площа обігріву | 29 кв.м |
| Потужність нагріву макс. | 2.9 кВт |
| Управління | механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
Функціональність
| Нагрівальний елемент | фламентин |
| Термостат | ![]() |
Безпека
| Клас захисту | IP34 |
| Захист від бризок води | IP34 |
| Захист від опіків | ![]() |
Фізичні характеристики
| Тип живлення | електрика /220 В |
| Колір | сріблястий |
| чорний | |
| Вага | 5 кг |
| Габарити | 19 х 108 х 9 см |
Додатково
| Мобільність | корпус, що обертається |
| стаціонарна установка | |
| вільне переміщення | |
| Можливості | Локальний і загальний обігрів закритих, напіввідкритих об'єктів |
| Локальний і загальний обігрів приміщень з великими втратами тепла, наприклад, часто провітрюваних приміщень | |
| Локальний і загальний обігрів ангарних приміщень | |
| Локальний і загальний обігрів приміщень протягом короткого періоду часу, наприклад, дач, котеджів | |
| Локальний і загальний обігрів транзитних приміщень | |
| Ресурси лампи: близько 6000 год | |
| Частота: 50 Гц | |
| захисна решітка | |
| Комплектація | кронштейни для настінної установки |
| інструкція з експлуатації | |
| гарантійний талон |
Гарантія
| Гарантія | 4 роки |
Параметри упаковки
| Вага | 6.00 кг |
| Об'єм | 0.0496 м3 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | UFO |
| Назначение | Бытовое |
| Состояние | Новое |
| Тип установки | Настенный |
| Пользовательские характеристики | |
| Габариты | 19 х 108 х 9 |
| Захист від бризок води | 1 /IP34 |
| Мобільність | корпус, що обертається, стаціонарна установка, вільне переміщення |
| Площадь обогрева | 29 кв.м |
| Потужність нагріву макс. | 2.9 кВт |
| Тип | обігрівач інфрачервоний |
| Тип питания | електрика/220 В |
| Управление | Механическое |
| Установка | для підлоги, настінний |
| Цвет | сріблястий, чорний |