







2 249 ₴
Набір килимок акупунктурний і валик від польського бренду 4FIZJO - це насамперед медичний виріб. Якщо ви відчуваєте систематичну втому, напругу, відсутність енергії та стрес, то це саме те, що вам потрібно!
На ринку доступно багато різновидів акупунктурних килимів, однак для того, щоб він був ефективним і його дія мала оздоровчий ефект, необхідно звернути увагу на кілька важливих деталей. Всі матеріали, що використовуються при виробництві акупунктурних килимків 4FIZJO є гіпоалергенними. Кожна фішка налічує 42 голки, це майже вдвічі більше, ніж у стандартних килимів, загальна кількість фішок 261 (на килимку 210 та 51 на валику). Накидка пошита із високоякісної, чистої бавовни, а наповнювач - це екологічний поролон. Комплектний чохол добре провітрюється, а отже килимок буде залишатись сухим та гігієнічним після кожного використання.
Початківцям рекомендується лежати на килимку щоденно по 5-10 хв, поступово збільшуючи цей час до 20-40 хв.
Використовуючи продукцію 4FIZJO, ви можете бути впевнені, що обрали високоякісний виріб. Перед запуском у масове виробництво, тестові екземпляри піддаються ретельній перевірці на міцність протягом мінімум 6 місяців.
4FIZJO - це польська компанія, яка приділяє максимум уваги якості своєї продукції!
ОСОБЛИВОСТІ:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4FIZJO |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотистий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1800 кг |
| Вид масажу | Акупунктурний, Акупресура (точковий масаж) |
| Вид массажера | Масажна накидка на крісло, Массажна підставка, Масажний килимок |
| Діаметр | 27 см |
| Довжина | 720 см |
| Кількість голок | 42 Штука. |
| Комплектація | Масажний килим, Масажний валик, Чехол |
| Термін голок | 2 |
| Призначення | Для тіла, Для спини, для ніг, Для ікр, Для шиї, Для поясниці, Для стоп, Для шиї і плечей, Для ягідців, |
| Особливості | 42 голки на кожній розетці. Чохол із вентиляцією в комплекті. |
| Склад голок | Пластик |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Аплікатори статичні |
| Ширина | 420 см |