









6 499 ₴
Набір килимок акупунктурний з подушкою серії Eco Mat від польського бренду 4FIZJO - це продукт сегменту преміум! Якщо ви відчуваєте систематичну втому, напругу, відсутність енергії та стрес, то це саме те, що вам потрібно!
При його виробництві використовуються на 100% екологічні матеріали. Накидка зшита з лляної тканини, що гарантує природність, хорошу провітрюваність та відсутність будь-яких сторонніх запахів. Всередині килимка є товста вставка з натурального кокосового волокна. Картридж має латексне просочення, тому не вбирає вологу та залишається гігієнічним. Кільця з шипами виготовлені з гіпоалергенного ABS пластику за інноваційною технологією Spinning Spikes. Голки закручуються у вихор і на верхівці кожної є фокусна точка, що нагадує наконечник стріли. Завдяки чому вони дуже гострі, одночасно і безпечні. Дана структура гарантує максимальний ефект та повне розслаблення. Голчаті кільця надійно прикріплені до полотняного покриву термічним методом Heat-press, без використання клеїв.Комплектний чохол-сумка стильний та функціональний, добре провітрюється, а отже килимок буде залишатись сухим і гігієнічним після кожного використання.
Початківцям рекомендується лежати на килимку щоденно по 5-10 хв, поступово збільшуючи цей час до 20-40 хв.
Використовуючи продукцію 4FIZJO, ви можете бути впевнені, що обрали високоякісний виріб. Перед запуском у масове виробництво, тестові екземпляри піддаються ретельній перевірці на міцність протягом мінімум 6 місяців.
4FIZJO - це польська компанія, яка приділяє максимум уваги якості своєї продукції!
ОСОБЛИВОСТІ:
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Килимки акупунктурні |
| Вікова категорія | Дорослі; Підліткові; One size |
| Довжина | 130 см |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Матеріал | Лляна тканина; Кокосове волокно; Гречане лушпиння; ABS пластик |
| Особливості | Складні |
| Товщина | 2 см |
| Ширина | 50 см |
| Додаткові характеристики | Лляна сумка в комплекті |
| Колір | Темно зелений/Золотий |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Гарантія | 14 днів |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4FIZJO |
| Країна виробник | Польща |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3800 кг |
| Вид масажу | Акупунктурний, Акупресура (точковий масаж) |
| Вид массажера | Масажна накидка на крісло, Массажна підставка, Масажний килимок |
| Діаметр | 27 см |
| Довжина | 1300 см |
| Кількість голок | 25 Штука. |
| Комплектація | Масажний килим, Масажний валик, Чехол |
| Термін голок | 2 |
| Призначення | Для тіла, Для спини, для ніг, Для ікр, Для шиї, Для поясниці, Для стоп, Для шиї і плечей, Для ягідців, |
| Особливості | 25 голок на кожній розетці виконано за технологією Spinning Spikes, Кокосовий наповнення, Чехол-сумка в комплекті |
| Склад голок | Пластик |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Аплікатори статичні |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 500 см |