





22 388 ₴
Велотренажер XB4000 від Gymtek - це неперевершене обладнання, завдяки якому ви будете займатись спортом, не виходячи з дому.
Система магнітного опору гарантує надзвичайно тиху роботу тренажера. Рівень навантаження плавно регулюється на дисплеї. Вага системи махового колеса становить 10 кг, що дає більші можливості для тренувань. Задля безпеки велотренажер обладнаний не ковзкими педалями та регулюючими ніжками по висоті, тому його можна встановити практично на будь-яку поверхню. Велотренажер XB400 Gymtek підходить для всієї родини, так як має багато варіантів налаштувань користувача та максимальне навантаження 150 кг. Транспортувальні ролики дозволяють зручно переміщати тренажер між кімнатами.
Велотренажер XB4000 Gymtek оснащений комп'ютером з великим і легко зчитуваним дисплеєм з блакитним підсвічуванням. Він пропонує багато функцій, у тому числі відображає основні параметри: час тренування, швидкість, пройдену дистанцію, витрачені калорії та пульс. Серцебиття вимірюється за допомогою тактильних давачів, розміщених на рукоятках. Функція SCAN дозволяє циклічно відображати параметри, ODO - це вся відстань, пройдена на велотренажері, а RPM - індикатор кількості обертів за хвилину. Комп'ютер також має з'єднання Bluetooth, що дозволяє використовувати навчальні програми, такі як iConsole. 18 тренувальних програм ефективно урізноманітнюють ваші тренування. Серед них ви знайдете програми для початківців і досвідчених користувачів. Recovery Test дає змогу перевірити фізичну форму та рівень підготовки людини, яка займається, а Body Fat вимірює рівень жирової маси користувача.

Перевірте свій пульс за допомогою чутливих сенсорних давачів, розташованихнарукоятках керма! Результат вимірювання відображається на дисплеї. Під час тренувань все, що вам потрібно зробити, це покласти на них руки, щоб перевірити частоту серцевих скорочень. Будь то спалювання жиру, поліпшення фізичної форми або збільшення витривалості -підтримкаоптимальноїчастотисерцевих скорочень завжди допоможе вам досягти бажаних результатів!

Після тренування можна не турбуватися про те, що ваша вітальня нагадуватиме спортзал. Завдякинаявностітранспортних роликів, вбудованих у передній стабілізатор, ви можете легко перемістити велотренажер в інше місце.

Завдяки можливості точного вирівнювання сидіння велотренажера по горизонталі та вертикалі, ваші тренування будуть комфортними та безпечними.

Вбудований комп'ютер відображає швидкість, з якою ви рухаєтеся, відстань, яку ви здолали, час тренування, витрачені калорії і частоту серцевих скорочень. Функція SCANдозволяє переглядати окремі значення з інтервалами. Крім того, завдяки тримачу для гаджетів, на якому зручно размістити планшет або телефон, під час тренувань передивляйтесь фільм або слухайте улюблену музику. Велотренажер можна під'єднати до телефона за допомогою Bluetooth та користуватись застосунком iConsoleдля стеження та фіксації своїх досягнень.
Примітка: планшет зображений на фото не входить в комплектацію тренажера
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GYMTEK |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 30 кг |
| Вага маховика | 10 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 25 |
| Кількість рівнів навантаження | 11 - 25 |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Транспортувальні ролики, Компенсатори нерівності підлоги, Синхронізація з ПК, Ремінці на педалях, Регулювання кута нахилу керма, Регулювання сидіння за горизонталлю |
| Система навантаження | Електромагнітна |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Функции компьютера | Швидкість, Дистанція, Час, Витрата калорій, Частота пульсу |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Дисплей | Монохромний LCD |
| Вимірювач пульсу | Так |
| Кількість програм | 18 |
| Показання дисплея | Час, швидкість, пройдена відстань, калорії, пульс, SCAN, ODO, RPM |
| Розміри | 95 х 52 х 130 см |
| Регулювання | Сидіння, керма |