





22 988 ₴
Електрична бігова доріжка Gymtek XT500
Електрична бігова доріжка XT500 від Gymtek- це обладнання для домашнього фітнесу, яке дозволить вам підтримувати форму, підвищити працездатність організму і спалити зайві калорії.
Бігова доріжка XT500 від Gymtek- має двигун потужністю 2,0 к.с., що дає можливість розвивати швидкість до 10 км/год. Щоб урізноманітнити тренування, XT500 пропонує 4 рівні регулювання нахилу бігової доріжки з максимальним нахилом 15%.
Тренажер має великий дисплей 28x21 см, на якому відображено інформацію, яка дозволя з легкістю слідкувати за всіма параметрами тренування. Поклавши руки на чутливі тактильні кардіо-давачі під час бігу, ви зручно заміряєте пульс не припиняючи заняття. Це дозволить досягти максимальної ефективності від тренування.
Бігова доріжка має оптимальні розміри для тренувань в домашніх умовах. Легко складається і може зберігатись у вертикальному положенні. Сучасний дизайн впишеться в будь-який інтер'єр. Місце для планшета та тримачі для пляшки підвищують функціональність обладнання. Всі необхідні сертифікати CE і RoHS ще раз підтверджують безпеку бігової доріжки в домашніх умовах.

Компактність використання
Оптимальні розміри, дають можливість проводити тренування вдома, перетворивши свою кімнату на спортивний зал. Не витрачайте свій час на дорогу до нього. Одягайте улюблену форму і до тренування!

Функціональний дисплей
Бігова доріжка XT500 має багато функційний комп'ютер що відображає наступні показники: швидкість, пройдена дистанція, час тренування, витрачені калорії, пульс. Ці всі дані виводяться на зручний дисплей, з якого легко керувати навіть під час тренування. Великою перевагою цього тренажера є наявність 16 тренувальних програм, що дають можливість виставити різне навантаження під час бігу.

Регулювання кута нахилу
Щоб урізноманітнити тренування, XT500 пропонує 4 рівні регулювання нахилу бігової доріжки з максимальним нахилом 15%. Завдяки чому можна робити навантаження різної складності, в залежності від вашої мети тренування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GYMTEK |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 31 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина полотна | 100 см |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 19 |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Потужність двигуна, л. с | 1,6 - 2 |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги, Синхронізація з ПК, Транспортувальні ролики |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрична |
| Встановлення кута нахилу | Ручна |
| Функции компьютера | Частота пульсу, Витрата калорій, Час, Швидкість, Дистанція |
| Колір | Чорний |
| Ширина полотна | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Дисплей | LCD |
| Максимальна швидкість | 10 км/год |
| Потужність двигуна | 2 л.с. |
| Показання дисплея | швидкість, пройдена дистанція, час тренування, витрачені калорії, пульс |
| Регулювання кута нахилу | Механічна |
| Система амортизації | Да |