








4 990 ₴
Дитячий комплект Cubby Vanda— зроблений у сучасному та барвистому дизайні. Завдяки щораз більшому механізму цієї моделі комплект підходить як дитині 4 років, так і школяреві. Комплект ергономічний і безпечний для дітей завдяки заокругленим краям, а його механізми настроювань висоти та нахилу, наскільки прості, що з ним впорається навіть дитина.
Стандартна комплектаціякомплекту Cubby Vandaмістить у собі безліч практичних допоміжних засобів, що допомагають організувати роботу.Є висувна скринька для канцелярії та дитячих зошитів, гачок для портфеля, а простора стільниця розміром 700x510mm може виконувати функцію мольберта, її легко підняти до рівня 45 градусів.
|
Специфікація: | |
|
Розміри |
700x510x550-770mm |
|
Розмір стільниці |
700x510mm |
|
Розмір похилої частини стільниці |
700x400mm |
|
Кут нахилу стільниці |
0-45° |
|
Механізм кута нахилу стільниці |
Ручний механізм |
|
Діапазон зміни висоти |
550-770mm |
|
Матеріал |
МДФ E1, пластик, метал |
|
Доступні кольори |
блакитний,рожевий |
Комплектація:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cubby |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Да |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Да |
| Цвет | Розовый |
| Пол | Для девочек |
| Материал изготовления | |
| Столешница | МДФ |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | CUBBY |
| Вес комплекта | 16.5/15kg |
| Вид стола по своему назначению | универсальный |
| Высота | 760 |
| Глубина | 550 |
| Длина | 700 см |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт. |
| Комплектация парты | Со стулом, С выдвижным ящиком, Готовый комплект |
| Наличие выдвижного ящика | Да |
| Опоры | металл |
| Стульчик | 1 шт. |
| Товары для девочки ???? | Товары для девочки ???? |
| Трансформация стола в мольберт | Да |
| Фасады | пластик |
| Ширина стола | 70 см |