









2 338 ₴
Спальний мішок від польського бренда SportVida поєднує в собі комфорт і універсальність. Призначений для туризму, кемпінгу, полювання, риболовлі та будь-якого активного відпочинку, тому ви зможете використовувати його в більшості місць із весни до осені.
Форма спальника типу "ковдра" не сковує рухів і добре зберігає тепло. За потреби він повністю розстібається й перетворюється на велику двоспальну ковдру. Його можна розстеляти, як м'яке тепле покривало для дитячих ігор або веселого сніданку на природі. За наявності двох спальників із правою і лівою блискавкою їх можна зістібнути між собою.
Наповнювач — синтетичне волокно Hollow Fiber з масою 250 г/м2має дуже гарні термічні параметри. Перевага цього волокна полягає в тому, що тепло затримується всередині, а волога випаровується назовні. У такий спосіб зберігається комфортна температура за різних погодних умов.
ОСОБЕННОСТИ:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SportVida |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Для дорослих |
| Особливості спальника | Компресійний мішок |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Форма спальника | Ковдра |
| Колір | Різні кольори |
| Температурний режим | |
| Верхня температура комфорту | 21 град. |
| Кількість шарів | 1 |
| Нижня температура комфорту | 11 град. |
| Розміри | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 75 см |
| Матеріал спальника | |
| Матеріал верху | Поліестер |
| Матеріал підкладки | Синтетика |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1290 кг |
| Вага, г | 1290 |
| Вигляд спального мішечка | Ковдра |
| Зовнішній матеріал | 210Т Polyester Ripstop |
| Внутрішній матеріал | 210Т Polyester |
| Вік | дорослі |
| Габарити у складній формі | 30 x 23 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина спальні, см | 190 |
| Комплект поставки | Спальний мішок, чохол |
| Мінімальна температура в екстремальних умовах, °C | -3 |
| Мінімальна температура комфорту, °C | 11 |
| Молния | Правая |
| Щільність наповнення, г/м2 | 250 |
| Розміри | 190 х 75 см |
| Розташування блискавки спальника | Справа (R) |
| Сезонність | Демісезонні |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Температура комфорту, °C | 21 |
| Тип | Спольний мішок |