





1 187 ₴
Килимок (мат) для йоги та фітнесу SportVida NBR 1.5 см SV-HK0250 Green каучук салатовий
Спортивний килимок з синтетичного каучуку (NBR) від польського бренда SportVida є чудовим рішенням для занять йогою, пілатесом, аеробікою та будь-якими іншими фізичними вправами.
Матеріал килимка не є токсичним, що важливо для людей, які страждають від алергії. Каучуковий мат SportVida завжди залишатиметься стабільним завдяки своїй високій еластичності. Високоякісний матеріал відштовхує вологу, що робить килимок легким у догляді та гігієнічним. У комплекті до кожного мата постачається ремінь-стійка, що полегшує його зберігання і транспортування.
Ретельний вибір аксесуарів є ключем до забезпечення комфорту та безпеки під час виконання вправ. Створіть свій домашній спортзал з інвентарем SportVida, ми допоможемо вам подбати про своє тіло та розвинути здорові звички.
ОСОЛИВОСТІ:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SportVida |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1140 г |
| Довжина | 180 см |
| Матеріал | Каучук |
| Особливості | Стяжки в комплекті |
| Стан | Новий |
| Тип | Килимок/мат |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (Кг) | 1.14 |
| Гарантія | 14 днів |
| Додаткові характеристики | У комплекті ремінь для транспортування. |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Колір | Зелений |