









12 480 ₴
парта для школярів, що збільшуєтьсяCubby Nerine Grey– ергономічна, регульованаза висотою парта. Є надбудова на робочій поверхні для збільшення робочого простору. Під стільницею розташована висувна полиця, що забезпечує вдосталь місця для зберігання книг і канцелярського приладдя.
CubbyPaeonia -це ергономічне крісло, що росте, яке,сприяєформування правильної постави та дасть змогу знизити навантаження на спинку Вашої дитини під час занять та розваг.
Дитячий стілець виготовлений у сучасному дизайні, доступний у сірому кольорі.
Крісло витримує навантаження до 80 kg.
До цього крісла на нашому сайті Ви зможете придбати знімнічохлидля підтримки крісла в чистому та охайному вигляді.
Специфікація крісла Cubby Paeonia Grey:
| Розміри сидіння (ШхГхВ): | 450х450х90 мм |
| Розміри спинки (ШхГхВ): | 360х400х70 мм |
| Регулювання висоти спинки: | 860 – 1100 мм |
| Коригування висоти сидіння: | 480 – 600 мм |
| Діапазон зміни глибини сидіння: | 430 — 540 мм |
| Матеріал: | PP + піна-губка + метал |
| Вага: | 11 кг |
| Оббивний матеріал крісла: | тканина |
Комплектація:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | FunDesk |
| Пользовательские характеристики | |
| мес | Гарантийный срок |
| мм | Высота |
| шт. | Количество выдвижных ящиков |