








12 180 ₴
Комплект для школяра зростаюча парта Cubby Nerine Grey + ортопедичне крісло Cubby Solidago Pink
Парта Nerine – ергономічна, регульована по висоті парта. Присутній надбудова на робочій поверхні для збільшення робочого простору. Під стільницею розташована висувна полиця, що забезпечує досить місця для зберігання книг і канцелярського приладдя.
Дитяче крісло Cubby Solidago Grey - це не тільки ергономічне, але і стильне крісло, що ідеально впишеться в сучасний інтер"єр.
Дане крісло сприяє формуванню правильної постави і дозволить знизити навантаження на спинку Вашої дитини при заняттях та розвагах. Спеціальний дизайн спинки виробляє ефект формування постави і рівної спини у дитини, знімає негативні відчуття затиснення м"язів спини.
Специфікація крісла:
| Розміри сидіння (ШхГхВ): | 450х400х90 мм |
| Розміри спинки (ШхГхВ): | 400х430х70 мм |
| Регулювання висоти спинки: | 700 – 980 мм |
| Коригування висоти сидіння: | 350 – 600 мм |
| Діапазон зміни глибини сидіння: | 520-590 мм |
| Матеріал: | PP + піна-губка + метал |
| Вага: | 11 кг |
| Оббивний матеріал крісла | тканина |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
Модель представлена в сірому кольорі + Чохол для крісла Cubby Solidago Pink
Комплектація:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cubby |
| Пользовательские характеристики | |
| мес | Гарантийный срок |
| мм | Длина |
| шт. | Количество выдвижных ящиков |