







124 500 ₴
112 500 ₴
Басейн каркасний EXIT круглий з куполом 450х122 см + тепловий насос + пісочний фільтр "камінь"

Басейн EXIT круглий з куполом 450х122 см + тепловий насос + пісочний фільтр "камінь" виглядає лаконічно і елегантно. Із зовнішнього боку - тканина з забарвленням у вигляді кам'яної стіни, що зробить його розміщення в саду, на дачі або у дворі будинку особливо естетичним.
Ця модель доповнена багатофункціональним куполом і вибравши саме цей басейн, ви більше не залежите від погодних умов. Купол у вигляді накриття або тенту надійно закриває воду в басейні від небажаних забруднень, наприклад, листя, що впали з дерев. Також подібний тент сприяє швидкому прогріванню води в басейні, оскільки тепло від сонячних променів зберігається під накриттям довше. Купол легко відкривається завдяки своєму унікальному механізму на шарнірах, також він прозорий, тому перебуваючи в басейні ви зможете спостерігати за всім, що відбувається навколо.
Каркасний басейн досить просторий і в ньому можна плавати на надувному матраці. А якщо вам подобається плавати під водою, це теж можливо, цей басейн з нової колекції має глибину 122 см.
Всередині - покриття синього кольору, що створює відчуття свіжості і прохолоди. Кругла форма басейну сприяє затишній і приємній атмосфері під час перебування в ньому, і дозволяє розміститися кільком бажаючим, так що компанія вам завжди забезпечена.
У басейну не тільки гарний дизайн, він міцний і стійкий, завдяки дванадцяти ногам рами. Сталева рама чорного кольору оцинкована і покрита порошковим методом, що оберігає її від іржі і пошкоджень і гарантує тривале використання.
Басейн оснащений насосом, який освіжає воду і підтримує її рух для попередження її забруднення. Фільтр-насос легко встановлюється на басейн, а пісочний фільтр гарантує, що вода завжди буде чистою і приємною.

Комплектація:
Рама:
Облицювання:
Насос:
Тепловий насос - нагрів води:
Купол басейну:
Сходи складні:
Максимальна вага користувача - 120 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EXIT Toys |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вага | 125 кг |
| Висота | 122 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр | 450 см |
| Довжина | 450 см |
| Матеріал сходів | Метал |
| Об`єм | 15233 л |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Піщаний |
| Форма | Кругла |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 450 см |