









6 090 ₴
5 490 ₴


Дитяча парта зі стільчиком, які входять до комплекту Lupin Pink Cubby, забезпечує більше комфорту для навчання дитини:
- технологія парти з стільчиком "зростаючого" типу з механізмом регулюванням висоти дозволяє легко і швидко скоригувати стіл і стілець під зріст дитини, а також досягнути правильної постави при сидінні за столом;
- поверхня навчального стола має антивідблискове покриття й функцію нахилу до 40° для зручного писання, читання й малювання;
- висувна скринька в нижній частині столу надає необхідну кількість простору для книг і канцелярського приладдя;
- виконувати домашні завдання чи відпочивати зі зростаючими меблями комфортно, адже дитяча парта з стульчиком Lupin Pink Cubby підлаштовується індивідуально.
Переваги:
Специфікація:
| Розмір столу (ШхГхВ): | 800x505x547-727 мм |
| Розмір стільниці: | 800x505 мм |
| Кут нахилу стільниці: | 0°-30° |
| Діапазон висоти столу: | 547-727 мм |
|
Механізм нахилу робочого столу: |
Пневматичний важіль |
| Механізм регулювання висоти столу: | Ручний підйом |
| Діапазон висоти крісла: | 320-440 мм |
Комплектація: стіл, стільчик, гачок для портфеля, підсклянник, висувна шухляда для зберігання канцелярії та книжок, монтажний комплект, інструкція, упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FunDesk |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Так |
| Можливість регулювання висоти стільця | Так |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стать | Унісекс |
| Ростова група | № 4, № 3, № 5, № 6 |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | комплект учнівський одномісний (стіл + 1 стілець) |
| Функціональне призначення | для учнів |
| Колір | Рожевий |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 727 мм |
| Глибина столу | 505 мм |
| Довжина столу | 800 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 737 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 547 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас парти | метал |
| Каркас стільця | метал |
| Сидіння | пластик |
| Спинка | пластик |
| Стільниця | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гачок для портфеля | 1 |