









6 500 ₴
Дитяча парта Cubby Imparare Grey - ідеальне рішення для створення комфортного та стильного навчального середовища для вашої дитини. Ця прекрасна дитяча парта поєднує в собі якість, зручність та естетичний дизайн!
Однією з головних переваг парти Cubby Imparare Grey є її функціональність. Вона оснащена просторою робочою стільницею, де дитина з легкістю зможе розмістити підручники, зошити, олівці та інші необхідні речі. Дизайн парти Cubby Imparare Grey відповідає сучасним тенденціям, і його можна легко вписати в будь-який інтер"єр дитячої кімнати. Вона має міцну металеву конструкцію, яка забезпечує стабільність і надійність.
Окрім своїх функціональних переваг, парта Cubby Imparare Greyвиготовлена з високоякісних матеріалів, які гарантують її довговічність тастійкість до щоденного використання. Це означає, що ви можете бути впевнені в тому, що парта прослужить вашій дитині протягом багатьох років. Партамає гладкі закруглені кути, що захищають від травм та подряпин. Конструкція столу забезпечує уникнення перекидання.
Переваги:
Специфікація:
| Размір столу (ШхГхВ): | 1000x600x540~760 мм |
| Розмір стільниці: | 1000x600 мм |
| Кут нахилу стільниці: | Отсутсвует |
| Діапазон висоти столу: | 540-760 мм |
| Механізм нахилу робочого столу: | Кривошипна ручка |
Комплектація: стіл, гачок для портфеля, монтажний комплект, інструкція, упаковка.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cubby |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Монолитная конструкция | Да |
| Пол | Унисекс |
| Ростовая группа | № 4, № 3, № 5, № 6 |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | Растущие парты |
| Функциональное назначение | для учеников |
| Цвет | Серый |
| Материал изготовления | |
| Каркас парты | металл |
| Столешница | МДФ |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота стола | 760 |
| Глубина стола | 600 |
| Длина стола | 1000 |
| Крючок для портфеля | 1 |
| Максимальная высота регулируемого стола | 760 |
| Минимальная высота регулируемого стола | 540 |