
12 090 ₴
Мат Для виготовлення мата батута KIDIGO ™ використовується стійка до впливу ультрафіолетового випромінювання нелінійна тканина, призначена для роботи за особливо високих навантажень, тканина прошита акуратними та міцними швами. Модель батута KIDIGO ™ обладнана стандартною м'якою прокладкою з піногуми на основі спіненого поліетилену з високою стійкістю до ударних навантажень. Крім цього, поверх прокладки нанесений шар високоякісного поліхлорвінілового покриття завтовшки 0,35 мм, що дає змогу використовувати батут поза приміщеннями.
До комплекту постачання входять інструменти для збирання, інструкція та правила використання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4FIZJO |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 400 см |
| Матеріал чохла | ПВХ |
| Особливості | Складна конструкція |
| Стан | Новий |
| Тип | Гімнастичний мат |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 місяць |
| Додаткові характеристики | Комплектація: електричний компресор, набір для ремонту |
| Матеріал | ПВХ |
| Матеріали | ПВХ |
| Розміри | 400 х 100 х 10 см |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Товщина | 10 мм. |